10 důvodů, proč se potápět právě s námi

Freediving nabírá na popularitě ve všech koutech světa, a ČR není výjimkou. V tomto článku ti představíme, čím se lišíme od konkurence a proč potápět právě s námi!

1. Budeš se učit od nejlepších

 

Už od roku 2007 ti přinášíme dechberoucí zážitky v té nevyšší možné kvalitě. Za ty roky nám prošly rukama stovky nováčků, ze kterých se časem stali výborní freediveři a také přátelé, a opakovaně se k nám vrací. Nevěříš? Koukni na naše reference.

2. Systém AA

 

Naše certifikované kurzy učíme pod systémem Apnea Academy. AA je celosvětově uznávaná škola freedivingu, která podporuje bezpečný růst freedivera, od úplného začátečníka po pokročilého, eventuálně i instruktora! Více o AA zde.

3. Máme největší nabídku

 

Nabídka našich služeb je opravdu široká: od certifikovaných kurzů přes tréninkové akce, bazénové tréninky a individuální koučing po zájezdy a expedice do všech koutů světa! U nás si vybere opravdu každý.

4. Pojistíme tě

 

Jako jediná škola v ČR ti můžeme sjednat cestovní pojištění zahrnující freediving a rizika s ním spojená. Takto jsme to v roce 2018 sjednali u pojišťovny Allianz.

5. Cestování bez obav

 

Jsme cestovní agentura a naše zájezdy pořádáme s renomovanými cestovními kancelářemi v Čechách i zahraničí, což je záruka kvality a spolehlivosti.

6. Klub Apneaman

 

Členství v našem klubu Apneaman ti poskytne mnoho výhod, mimo jiné zvýhodněné ceny na naše kurzy, tréninkové akce i zájezdy. Více o klubovém členství se dočteš zde.

7. Podpoříme tvé závodní ambice

 

Náš tým se skládá z trenérů a závodníků, kteří na sobě neustále pracují. Pokud máš chuť začít se freedivingu věnovat závodně, rádi ti nasdílíme naše zkušenosti i nejnovější a nejefektivnější tréninkové metody. Náš závodní tým je mimochodem velice úspěšný, o čemž svědčí mimo jiné nespočet medailí z MS a světových rekordů, které naši atleti za ty roky překonali!

8. Komunita

 

Naše komunita se každým rokem rozrůstá o další „potápky“, a my máme velkou radost, že s námi jezdí potápět tak super lidi! Na našich kurzech a akcích můžeš nalézt parťáky (nejen) na freedive výlety!

9. Poradíme ti s výběrem vybavení

 

15 let jsme měli specializovanou prodejnu na vybavení pro freediving, a proto umíme velice dobře poradit s výběrem. Mít správné vybavení, které sedí tvým individuálním potřebám, je pro komfortní freediving důležité: přece bys taky nehrál fotbal s golfovým míčkem! 

10. Děláme freediving srdcem

 

Freediving je naše vášeň. Freedivingem žijeme, dýcháme (nebo spíš nedýcháme), přibližovat a sdílet tento krástný sport s ostatními bereme jako naše poslání. Netlačíme lidi do výkonů, nechceme po nich světové rekordy, freediving je především trénink vědomého bytí a propojení se s přírodou, a tak ho také praktikujeme a vyučujeme. Věříme, že naše láska k tomuto sportu je viditelná na našich akcích!

Tak co, přesvědčili jsme tě? Moc nás potěší, pokud se rozhodneš udělat své první krůčky v nádechovém potápění právě s námi. Zajdi k nám na začátečnický kurz a uč se od nejlepších!

 

Team Apneaman