Apnea Weekend

Zveme Tě na klubovou akci na nejlepší tréninkové lokalitě v ČR, lom Barbora, kde si společně zatrénujeme. Večer pak grilování, filmy, povídání… občas je fajn smočit ploutve také v českých vodách!

Lom je asi 6km od Teplic a z Prahy to je cca. 90km.  Máme v pronájmu celé výcvikové středisko. Je tu celkem 6 pokojů, sociální zařízení, kuchyň, společenská místnost, velká zahrada, kde je možné postavit stany, ohniště s lavicemi… Kousek od střediska je hospoda, kam se dá zajít na jídlo. Letos máme opět zamluvenou chalupu potápěčů z Mostu, kde je dalších 10 lůžek.

K vodě je to z chalupy pár metrů (50-60m) a do vody je pohodový vstup přes velký ocelový ponton. Maximální hloubka, jakou jsme kdy na Barboře našli, je 60m! Teplota vody a viditelnost jsou zavislé na povětrnostních podmínkách. Vloni ve stejném termínu měla voda na hladině kolem 20-22 st.C a v hloubce je to klasika = 4 st.C, světlo bylo ještě ve 40m. Hloubka 40-50m je cca. 100m od pontonu.

Kousek od břehu je v 7 m potopený Warburg, v 9m je keson a v různých hloubkách výcvikové plošiny pro přístrojové potápění. Je tady také zatopený lesík, kde je při dobré viditelnosti spousta ryb. Běžně k vidění jsou štiky, okouni a na plošinách jsou často candáti.

 

Na vodě bude po celou dobu akce k dispozici minimálně pět kompletních bojek.

Předběžný program

 

Pátek – příjezd od 17h, ubytování, příprava bojek, trénink, táborák…

 

Sobota – trénik, promítání, táborák…

 

Neděle – trénik, sušení a balení věcí, odjezd

Ceny ubytování

 

Cena za lůžko za jednu noc je 400 Kč, celkem za akci 800Kč (povlečení je v ceně).

 

Cena za ubytování ve vlastním stanu na pozemku VS včetně využití spol. prostor a sociálního zařízení je 180 Kč za den.

 

Vstup do střediska s využitím společných prostor bez noclehu je za 100 Kč za den.

Co je součástí akce

  • přístup na bojky

Co není součástí akce

  • ubytování (400 Kč/noc)

  • doprava

  • strava

Pro další dotazy a konzultace nás neváhej kontaktovat. 

 

Budeme se těšit
Martin a team