AA Level II. Egypt

Během tohoto kurzu získáš mnoho důležitých informací, mimo jiné i o tom, jak po kurzu postupovat, jakým způsobem zlepšovat své fyzické i psychické schopnosti, aby ti freediving v budoucnu přinesl ještě více radosti, relaxace a pocitu zdraví, ať už jsou tvé cíle rekreační anebo závodní.

dimenze Tvých schopností, naučí dovednostempotřebnýmk efektivnímu a bezpečnému potápění. Získáš mnoho důležitých informací, mimo jiné i o tom, jak po kurzu postupovat, jakým způsobem zlepšovat své fyzické i psychické schopnosti a dovednosti, aby Tifreediving v budoucnu přinesl ještě více radosti, relaxace a pocitu zdraví, ať už jsou Tvécíle rekreační anebo závodní.Šestidenní intenzivní kurz Apnea Academy Level 2, Ti otevře nové dimenze Tvých schopností, naučí dovednostempotřebnýmk efektivnímu a bezpečnému potápění. Získáš mnoho důležitých informací, mimo jiné i o tom, jak po kurzu postupovat, jakým způsobem zlepšovat své fyzické i psychické schopnosti a dovednosti, aby Tifreediving v budoucnu přinesl ještě více radosti, relaxace a pocitu zdraví, ať už jsou Tvécíle rekreační anebo závodní.

Pro koho je kurz vhodný

 

Kurz je vhodný pro všechny, kteří již absolvovali kurz Level I., a kteří chtějí zlepšit svou techniku jednotlivých disciplín, zlepšit vyrovnávání tlaku, posunout své výkony a trávit dovolenou aktivně a s přáteli.

Na co se můžeš těšit? / Co se naučíš?
 
Absolvováním kurzu Apnea Academy Level II. získáš mezinárodní certifikaci, zlepšíš své výkony a techniku, naučíš se ještě lépe relaxovat ve vodě i na suchu a definitivně se zamiluješ do freedivingu!
 
Během skvělé dovolené u moře si osvojíš spoustu nových dovedností, zlepšíš techniku vyrovnávání tlaku a objevíš nové detaily, které tě možná doteď brzdily. Během kurzu máme možnost vydat se na zajímavý výlet, kde budeme na otevřené vodě testovat relaxaci bez bójek a lan, a ještě si užívat podmořskou faunu a flóru.

Požadavky na účast


– věk minimálně 14 let

– lékařský certifikát nebo čestné prohlášení o zdravotním stavu

– certifikace AA Level I. (nebo ekvivalent z jiného výukového systému)

Věk minimálně 14 let Lékařský certifikát nebo čestné prohlášení o zdravotním stavu Splnění požadavků pro Level 1 (teorie, statika min 1.45, DYN min. 30 m, DNF min. 25 m, CWT min. 8 m

Požadavky k získání certifikace

 

K získání certifikace je třeba během kurzu napsat test s minimálně 80% úspěšností, a také splnit minimální požadované výkony v jednotlivých disciplínách. Není se ale čeho bát, během kurzu tě dobře připravíme a výkony dáš levou zadní!

 

Požadované výkony

 

 • STA: 2.30
 • DYN: 55m
 • DNF: 35m
 • CWT: 15m
 • záchrana z hloubky 8m

Místo konání akce a ubytování

 

Potápěčská základna  Freediving World  v hotelu Labranda ve městě Sharm el Sheikh je jedna z nejlepších základen specializovaných na freediving. Můžeš se těšit na teplou vodu a skvělou viditelnost, a před hotelem/základnou je hloubka pro trénink i těch nejlepších závodníků = až 140m!

 

Budou nám k dispozici dvě závodní plošiny, sled a asi dvacet bojek s různou hloubkou od 20 do 60m. Hned u základny máme k dispozici také pěkný 25m bazén. 

V hotelu nás čeká pěkné ubytování s all incl. servisem ve vysokém standardu! V ceně hotelu je vynikající jídlo 3x denně, přes den svačiny a nealko pití na barech. Můžeš  bydlet v jedno, dvou anebo třílůžkových pokojích.

 

Ve volných chvílích v průběhu kurzu budeš mít možnost odpočívat u bazénu anebo přímo u moře, šnorchlovat na útesu anebo se nechat namasírovat… Možností je opravdu hodně.

Doprava

 

Doprava je letecky. Odlet z pražského letiště Ruzyně (z důvodu charterového letu čas odletu bude upřesněn přibližně 5-7 dní před odletem). Přílet na egyptské letiště Sharm el Sheikh. Doba letu přibližně 4 hodiny. Váhový limit na zavazadla bývá 15 až 23kg + 5kg příruční zavazadlo.

 

Transfer z letiště do hotelu (Hotel je v části Tower Bay) trvá přibližně 15 až 20 min.

Doporučené vybavení

 

– nízkoobjemová maska a šnorchl

– dlouhé ploutve

– neoprenový oblek 3/5 mm

– zátěžový pásek

– hloubkoměr

– úvazek (lanyard)

 

Veškeré potřebné vybavení na kurz u nás lze zapůjčit. V případě, že potřebuješ poradit s výběrem vybavení, jsme ti k dispozici – volej, piš…

Co je součástí kurzu

 • kurz freedivingu (věškerá praxe a přednášky)

 • služby instruktora

 • certifikace AA Level II.

 • diplom o absolvování kurzu

 • manuál Apnea Academy

Co není součástí kurzu

 • cesta na lokalitu (cca 9 - 10 000 Kč)

 • transfery letiště-hotel (10 EUR)

 • ubytování all incl. (65 EUR/den)

 • poplatek základně (100 EUR)

 • potápěčský výlet (dobrovolný, cca 55 EUR)

 • půjčení vybavení

 • cestovní pojištění

Pro další dotazy a konzultace nás neváhej kontaktovat.

 

Budeme se těšit

Honza a team