29. 6. 2024 - 6. 7. 2024

AA Level III - Chorvatsko

Kurz je již plný

Šestidenní intenzivní kurz AA Level III. ti pomůže zdokonalit tvé dovednosti na maximální možnou úroveň! Jde v našem systému o nejvyšší možnou certifikaci. Po tomto kurzu budeš připravený také na instruktorské zkoušky!

Jsi zkušený freediver a potápíš se do hloubek 20 – 30 metrů? Láká tě magická hlubina pod tebou, ale už nejsi schopen vyrovnat tlak, abys mohl hlouběji? Chceš dotáhnout své potápěčské dovednosti k dokonalosti? Chceš se naučit techniky, které ti to umožní? Máš sportovní anebo závodní ambice? V tom případě je kurz AA Level III právě pro tebe!

dimenze Tvých schopností, naučdovednostempotřebnýmk efektivnímu a bezpečnému potápění. Získáš mnoho důležitých informací, mimo jiné i o tom, jak po kurzu postupovat, jakým způsobem zlepšovat své fyzické i psychické schopnosti a dovednosti, aby Tifreediving v budoucnu přinesl ještě více radosti, relaxace a pocitu zdraví, ať už jsou Tvécíle rekreační anebo závodní.Šestidenní intenzivní kurz Apnea Academy Level 2, Ti otevře nové dimenze Tvých schopností, naučí dovednostempotřebnýmk efektivnímu a bezpečnému potápění. Získáš mnoho důležitých informací, mimo jiné i o tom, jak po kurzu postupovat, jakým způsobem zlepšovat své fyzické i psychické schopnosti a dovednosti, aby Tifreediving v budoucnu přinesl ještě více radosti, relaxace a pocitu zdraví, ať už jsou Tvécíle rekreační anebo závodní.

Pro koho je kurz vhodný

 

Kurz je vhodný pro všechny, kteří již absolvovali kurz Level II., a kteří chtějí své výkony a znalosti posunout na nejvyšší úroveň v rámci didaktiky Apnea Academy. 

 
Na co se můžeš těšit? / Co se naučíš?

 

Absolvováním  kurzu  Apnea  Academy  Level III získáš mezinárodní certifikaci, zdokonalíš svoji techniku, posuneš své výkony a prohloubíš své znalosti.

 

V průběhu šesti dní se naučíš vše, co potřebuješ pro úspěšný a dlouhodobý růst tvé výkonnosti. Kromě zvládnutí perfektní techniky pohybu se zaměříme hlavně na zvládnutí kompenzace tlaku pod zbytkovým objemem plic a mentální trénink.

 

Ukážeme ti, jak se na ponor perfektně připravit po fyzické i mentální stránce. Budeme se soustředit na detaily jednotlivých ponorů, natáčet tě a analyzovat jednotlivá videa. Podrobně probereme sportovní trénink, jeho specifika a aplikaci pro nádechové potápění, a stranou nezůstanou ani speciální relaxační a dechové techniky.

 Požadavky na účast


– věk minimálně 16 let

– lékařský certifikát nebo čestné prohlášení o zdravotním stavu

– certifikace AA Level II. (nebo ekvivalent z jiného výukového systému)

Věk minimálně 14 let Lékařský certifikát nebo čestné prohlášení o zdravotním stavu Splnění požadavků pro Level 1 (teorie, statika min 1.45, DYN min. 30 m, DNF min. 25 m, CWT min. 8 m

Požadavky k získání certifikace

 

K získání certifikace je třeba během kurzu napsat test s minimálně 90% úspěšností, a také splnit minimální požadované výkony v jednotlivých disciplínách. Není se ale čeho bát, během kurzu tě dobře připravíme a výkony dáš levou zadní!

 

Požadované výkony

 • STA: 3:00
 • DYN: 70m
 • DNF: 55m
 • CWT: 35m
 • záchrana z hloubky 15m

Místo konání akce a doprava

 

Priscapac na ostrově Korčula. Ubytování máme rezervované v apartmánech. Info doplníme v následujících dnech. Do přihlášky prosím uveď požadavky na ubytování.

 

Dopravu si účastník kurzu zajistí sám. Praxe je taková, že se snažíme zkoordinovat dopravu mezi účastníky kurzu tak, aby byla auta optimálně vytížená. Máš-li místo v autě a chceš vzít další lidi, dej nám prosím včas vědět.

Program

 

Sobota: sraz na základně v 16 hodin, zahájení kurzu v 18 hodin

 

Neděle – čtvrtek: přednášky, tréninky,  strečink, dechová cvičení…

 

Pátek: výlet na zajímavou lokalitu/trénink, ukončení kurzu

 

Sobota – odjezd

Doporučené vybavení

– nízkoobjemová maska a šnorchl

– dlouhé ploutve

– neoprenový oblek 3/5 mm

– zátěžový pásek

– hloubkoměr

– úvazek (lanyard)

 

Veškeré potřebné vybavení na kurz u nás lze zapůjčit. V případě, že potřebuješ poradit s výběrem vybavení, jsme ti k dispozici – volej, piš…

Co je součástí kurzu

 • kurz freedivingu (věškerá praxe a přednášky)

 • služby instruktora

 • certifikace AA Level III.

 • diplom o absolvování kurzu

 • suchá cvičení vyrovnávání tlaku

 • vedené tréninky na hloubkách

 • videocoaching

 • vedený stretching a mentální trénink

Cena bez členství
10 900

Storno podmínky

Cena pro členy
10 900 Kč
10 000

Storno podmínky

Nejsi ještě členem? Staň se jím teď!

Co není součástí kurzu

 • doprava

 • cestovní a potápěčské pojištění

 • ubytování (22EUR/osoba/noc)

 • poplatek základně (cca 20EUR/osoba/týden)

 • stravování

 • půjčení vybavení

Pro další dotazy a konzultace nás neváhej kontaktovat.

 

Budeme se těšit

Apneaman team