29. 6. 2024 - 6. 7. 2024

AA Level II - Chorvatsko

Počet volných míst: 1

Šestidenní intenzivní kurz AA Level II. ti otevře nové dimenze tvých schopností a naučí tě dovednostem potřebným k efektivnímu a bezpečnému potápění.

Během tohoto kurzu získáš mnoho důležitých informací, mimo jiné i o tom, jak po kurzu postupovat, jakým způsobem zlepšovat své fyzické i psychické schopnosti, aby ti freediving v budoucnu přinesl ještě více radosti, relaxace a pocitu zdraví, ať už jsou tvé cíle rekreační anebo závodní.

dimenze Tvých schopností, naučí dovednostempotřebnýmk efektivnímu a bezpečnému potápění. Získáš mnoho důležitých informací, mimo jiné i o tom, jak po kurzu postupovat, jakým způsobem zlepšovat své fyzické i psychické schopnosti a dovednosti, aby Tifreediving v budoucnu přinesl ještě více radosti, relaxace a pocitu zdraví, ať už jsou Tvécíle rekreační anebo závodní.Šestidenní intenzivní kurz Apnea Academy Level 2, Ti otevře nové dimenze Tvých schopností, naučí dovednostempotřebnýmk efektivnímu a bezpečnému potápění. Získáš mnoho důležitých informací, mimo jiné i o tom, jak po kurzu postupovat, jakým způsobem zlepšovat své fyzické i psychické schopnosti a dovednosti, aby Tifreediving v budoucnu přinesl ještě více radosti, relaxace a pocitu zdraví, ať už jsou Tvécíle rekreační anebo závodní.

Pro koho je kurz vhodný

 

Kurz je vhodný pro všechny, kteří již absolvovali kurz Level I., a kteří chtějí zlepšit svou techniku jednotlivých disciplín, zlepšit vyrovnávání tlaku, posunout své výkony a trávit dovolenou aktivně a s přáteli.

Na co se můžeš těšit? / Co se naučíš?
 
Absolvováním kurzu Apnea Academy Level II. získáš mezinárodní certifikaci, zlepšíš své výkony a techniku, naučíš se ještě lépe relaxovat ve vodě i na suchu a definitivně se zamiluješ do freedivingu!
 
Během skvělé dovolené u moře si osvojíš spoustu nových dovedností, zlepšíš techniku vyrovnávání tlaku a objevíš nové detaily, které tě možná doteď brzdily. Během kurzu máme možnost vydat se na zajímavý výlet, kde budeme na otevřené vodě testovat relaxaci bez bójek a lan, a ještě si užívat podmořskou faunu a flóru.

Požadavky na účast


– věk minimálně 14 let

– uplavat 50m na hladině některým z plaveckých způsob

– lékařský certifikát nebo čestné prohlášení o zdravotním stavu

– certifikace AA Level I. (nebo ekvivalent z jiného výukového systému)

Věk minimálně 14 let Lékařský certifikát nebo

– čestné prohlášení o zdravotním stavu Splnění požadavků pro Level 1 (teorie, statika min 1.45, DYN min. 30 m, DNF min. 25 m, CWT min. 8 m

Požadavky k získání certifikace

 

K získání certifikace je třeba během kurzu napsat test s minimálně 80% úspěšností, a také splnit minimální požadované výkony v jednotlivých disciplínách. Není se ale čeho bát, během kurzu tě dobře připravíme a výkony dáš levou zadní!

 

Požadované výkony

 

 • STA: 2.30
 • DYN: 55m
 • DNF: 35m
 • CWT: 15m
 • záchrana z hloubky 8m

Místo konání akce a doprava

 

Priscapac na ostrově Korčula. Ubytování máme rezervované v apartmánech. Info doplníme v následujících dnech. Do přihlášky prosím uveď požadavky na ubytování.

 

Dopravu si účastník kurzu zajistí sám. Praxe je taková, že se snažíme zkoordinovat dopravu mezi účastníky kurzu tak, aby byla auta optimálně vytížená. Máš-li místo v autě a chceš vzít další lidi, dej nám prosím včas vědět.

Program

 

Sobota: sraz na základně v 16 hodin, zahájení kurzu v 18 hodin

 

Neděle – čtvrtek: přednášky, tréninky,  strečink, dechová cvičení…

 

Pátek: výlet na zajímavou lokalitu/trénink, ukončení kurzu

Sobota – odjezd

Doporučené vybavení

 

– nízkoobjemová maska a šnorchl

– dlouhé ploutve

– neoprenový oblek 3/5 mm

– zátěžový pásek

– hloubkoměr

– úvazek (lanyard)

 

Veškeré potřebné vybavení na kurz u nás lze zapůjčit. V případě, že potřebuješ poradit s výběrem vybavení, jsme ti k dispozici – volej, piš…

Co je součástí kurzu

 • kurz freedivingu (věškerá praxe a přednášky)

 • služby instruktora

 • certifikace AA Level II.

 • diplom o absolvování kurzu

 • manuál Apnea Academy

Cena bez členství
9 900

Storno podmínky

Cena pro členy
9 900 Kč
9 500

Storno podmínky

Nejsi ještě členem? Staň se jím teď!

Co není součástí kurzu

 • doprava

 • cestovní pojištění

 • ubytování (22EUR/osoba/noc)

 • poplatek základně (cca 20EUR/osoba/týden)

 • stravování

 • půjčení vybavení

Pro další dotazy a konzultace nás neváhej kontaktovat.

 

Budeme se těšit

Honza a team